Lajme

EMRI/ Vritet 26-vjeçari shqiptar në Kanada, u qëllua me plumb në zemër. Mister shkaku

Një 26-vjeçar shqiptar ka humbur jetën tragjikisht në Kanada, pasi është qëlluar për vdekje me armë zjarri.

Mësohet se viktima është identifikaur si Granit Ahmeti, i cili raportohet se është qëlluar me një plumb në zemër,  pranë Carlsbad Springs, raportojnë mediat vendase. Pas mbërritjes së policisë, ai u nis për në spital, por nuk mundi të mbijetonte dhe ndërroi jetë rrugës.

Mësohet se 26-vjeçari jetonte prej kohësh në Kanada dhe punonte në një kompani karrotrecësh në Otava.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close