Lajme

(Emri+video) Vlorë, Kush është 31-vjeçari

31-vjeçari  Taulant Beqiraj që u v ra pak minuta më parë në qytetin e Vlorës, në afërsi të G jykatës së Apelit, ndërsa burime bëjnë me dije se është ndaluar një prej autorëve të d yshuar.

Njoftimi i policisë: Më datë 03.03.2021, rreth orës 14:20, në lagjen “Bashkimi”, në afërsi të G jykatës së Apelit, Vlorë, është qël luar me a rmë z jarri, në rrethana ende të paqarta shtetasi T.Gj., 31 vjec, i cili si pasojë e plagëve të marra ka ndërruar jetë në Spitalin e Vlorës.

Shërbimet e Policisë kanë mbërritur menjëherë në ven dgjarje ku është rrethuar zona dhe janë ngritur pika kontrolli në hyrje dhe në dalje të qytetit dhe përgjatë rrugëve që lidhin njësitë administrative me qël lim kapjen e autorit. Grupi h etimor po vijon punën për s ekuestrimin e çdo prove materiale që do ti shërbej zbardhjes së ngjarjes dhe identifikimit të autorit/ve.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: