Lajme

“Ëndërr drejt realizimit”/ Rama publikon projektin 3 D të Autoparkut të Elbasanit

Kryeministri Edi Rama ka publikuar në rrjete sociale projektin 3 D të Autoparkut të Elbasanit. Kreu i Qeverisë, shkruan se realizimi i kësaj vepre, është një ëndërr e bërë realitet dhe vjen në bashkëpunim me FIA-n.

Postimi i Edi Ramës: MIRËMËNGJES Dhe me një tjetër ëndërr nga ato që kanë hyrë në rrugën e realizimit, Autoparkun ultramodern të Elbasanit, projektuar në bashkëpunim me FIA-n, nën udhëheqjen e drejtorit të Transportit Rrugor Shqiptar, Blendi Gonxhe, e kujdesin e Presidentit Jean Todt, ju uroj një javë të mbarë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close