Lajme

Enigma/ Zbulohen në Sarandë dy automjete të mbytura në det (Video)

Zhytësit e Spiranca Diving Center kanë zbuluar në ujërat e detit në Sarandë Zhytësit e Spiranca Diving Center kanë zbuluar në ujërat e detit në Sarandë 2 automjete. Mbetet enigmë arsyet dhe koha e mbytjes së këtyre automjeteve në det.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: