fbpx
Lajme

Enrik Mehmeti bën denoncimin e rradhës, ja cfarë gjeti te porti i Vlorës

Teksa gazetari vlonjat Enrik Mehmeti po përcillte disa miq të tij për në Itali, jashtë terminalit në hyrje për te tragetet, i del përpara këmbëve një qese e vogël me ha shash. Ai shkruan në një njoftim në rrjetet sociale se policia erdhi dhe mori qesen pas lajmërimit nga gazetari.

Është e çuditshme se si një qese me ha shash përfundoi në hyrje të terminalit për në portin e Vlorës. Akoma nuk dihet nëse përmes këtij porti kanë kaluar qese të tjera me d ro gë, apo d ro ga i ka rënë pa dashje një personi që e ko nsumon një lëndë të tillë. “Duke përcjell disa miq për në Itali ,jashtë terminalit në hyrje për te tragetet  has përpara këmbëve një qesk të vogël me ha shash.

Pasi u lajmërua policia ,erdhi dhe e mori duke nisur nisi hetimi së bashku me kontrollin e kamerave të jashtme për të kontrolluar dhe identifikuar  pronarin  e  “mallit”.  Kjo është shenjë se kontrolli në terminal është goxha i ashpër”, shkruan gazetari.  (Nuk e kam fajin unë që më del lajmi para) Enrik Mehmeti

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button