BotaLajme

Erërat e forta paralizojnë Amerikën, kamioni del jashtë rruge si lodër (VIDEO)

Një pjesë e SHBA-së është paralizuar këto ditë nga temperaturat e ulëta dhe reshjet e forta. Ndërsa, rajone të tjera janë përfshirë nga erëra të fuqishme dhe stuhitë e dëborës. Erërat e fuqishme kanë paralizuar një pjesë të transportit ndërmjet Kolorados dhe Uajomingut. Erërat janë aq të forta, sa që nxjerrin lehtësisht jashtë rruge edhe kamionët.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close