Lajme

Erikson ia doli, kombëtarja gjermane bën gjestin që preku të gjithë

Cristian Erikson ia doli, ia hodhi vdekjes pas një luftë të fortë gjatë ditës së djeshme në fushë. Pas kësaj ngjarje që ngriti të gjithë në këmbë, kanë vërshuar mesazhet dhe komentet për yllin e Interit. Mes tyre ka qenë edhe kombëtarja Gjermane. Mësohet se i gjithë ekipi, të veshur me uniformën e tyre, qëndronin para një ekrani gjigand, ku ishte fotoja e Cristian Erikson. Erikson aktualisht është në spital, jashtë rrezikut për jetën. Ai ra pa ndjenja gjatë ndeshjes Danimarkë- Finlandë, ku prej minutash nuk u përmend.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close