Lajme

Ervin Bushati zyrtarisht në krye të Postës Shqiptare

Ish-deputeti i Partisë Socialiste, Ervin Bushati ka marrë detyrën e re atë të administratorit të Postës së Shqipërisë. Përmes një postimi në rrjete sociale, Bushati shkruan se është një privilegj dhe përgjegjësi e madhe.

Ai shkruan se Shqipëria 2030 po ndërtohet, duke nisur nga këto institucione të rëndësishme për qytetarët.

Postimi i Ervin Bushatit: ???????????????????????????????????? & ????????̈????????????????????????????̈???????? marrja e detyrës së administratorit në Postën e Shqipërisë. Posta ka lindur me shtetin si shërbim ndaj publikut:

Shërbimi ndaj publikut është Misioni ynë!Shqipëria2030- qënie që ne të gjithë bashkë po e ndërtojmë, duke ditur rolin e rëndësishëm që kanë këto institucione për qytetarët. Jemi një rrjet fibrash tregtare, ekonomike, financiare, logjistike dhe virtuale.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: