Lajme

Eshtë e divorcuar dhe ka 3 fëmijë, Luizi i drejtohet banores së re në BBV: Tërhiqem! Për mua je e pa ngacmueshme. S’të prek…!

Nutricionistja e njohur Diola Dosti është banorja më e re në “Big Brother VIP”. Së fundmi ajo ka treguar disa detaje nga jeta e saj private. Diola thotë se ka jetuar 14 vite në Kosovë, ku ka qenë e martuar dhe se nga ajo martesë ka 3 vajza.

Në bashkëbisedimin mes tyre, Luizi i është shprehur se duke qenë se ajo është nënë e 3 fëmijëve, kjo e bënë të jetë e pa ngacmueshme nga ai.

Luizi: Tani që më the 3 fëmijë ke të drejtë më thënë ‘s’më pëlqen! Tërhiqem

Diola: O Zot ku i ka ngelur mendja vetëm për keq. Pse mendon për keq?

Luizi: Tërhiqem. Motra ime ka 3 vajza

Luizi: Tërhiqem. Për mua je e pa ngacmueshme deri…, edhe me e dit se mys veten me ty, nuk të preku me gisht

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close