Lajme

Evi Kokalari ‘bën për ujë të ftohtë’ Salianjin para gjithë deputetëve

Janë ndezur debatet mes Ervin Salianjit dhe Evi Kokalarit lidhur me vendimin e Lulzim Bashës për përjashtimin e Kokalari, i vë në duke deputetit se është shumë i vogël dhe se nuk duhet të fshihet pas fustanit të deputetes tjetër Grida Duma, e cila është dhe nënkryetare e PD. “O Salianj më raftë pika sa i voçkël që je. Po të kishe ndenjur me burrat si Sali Berisha dhe jo mbas fustanit të Gridës, do e kishe mësuar kush është Evi Kokalari. Pi pak qumësht tashti”, shkruan Kokalari në postimin e saj në rrjetet sociale. Ndërkohë që flet dhe për sulmet që i janë bërë nga bashistët: Turp jeni ju të “PD”-se, që keni sulur gjithë femijet mbas meje. Gjithsesi, me vjen mirë qe jeni trëmbur.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: