Lajme

Falsifikonte teste të COVID-19, policia ndalon një person

Një tjetër person i cili dyshohet se falsifikonte teste të COVID-19 ka rënë në prangat e Policisë. Bëhet me dije se 33-vjeçarit Ardit Sevo ishte i implikuar në falsifikimin e dokumenteve dhe u arrestuar nga Policia. Prokuroria ka thelluar hetimet mbi këtë vepër penale teksa në kuadër të operacionit kujtojmë se janë arrestuar edhe persona të tjerë më parë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: