Lajme

Familja nga Fieri apelon per ndihme !!! Personi në foto ka humbur kontaktet me familjen

Personi ne foto eshte Sotiraq Peto 70 vjeç, ka humbur kontaktet me familjen sot rreth ores 11 ne dt 08.10.2021
Eshte banore i lagjes 15 tetori ne Fier.

Njoftimi i familjes: “Sot rreth ores 11 paradite kemi humbur kontaktet me babain, ka dale nga shpia me nje biciklete te verdhe dhe mbante veshur nje xhup gri dhe pantallona kafe.” Nese e ka pare dikush eshte i lutur te telefonoje ne numrin e celularit 0675534211 ose 129 nr i Policise

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexo edhe:

Close
Back to top button
Close
%d bloggers like this: