Lajme

Familjarët gjejnë 37 vjeçarin të varur në oborrin e shtëpisë

Një 37 vjeçar i ka dhënë fund jetës në qytetin e Fierit, duke u vetëvarur. I riu është gjetur i pajetë në oborrin e shtëpisë nga familjarët e tij.  “Sot rreth orës 04:25, në fshatin Buzëmadh, Fier, është gjetur nga familjarët në oborrin e banesës i vetëvarur, shtetasi A. L., 37 vjeç, (i cili vuante nga sëmundja e depresionit). Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes”, njofton Policia.

Ndërkohë, Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Divjakë proceduan penalisht për veprat penale “Plagosje e lehtë me dashje” dhe “Shkatërrimi i pronës” shtetasin I. (E). S., 39 vjeç, banues në Remas, pasi për motive të dobëta, në lokalin e shtetasit S. L., pas konfliktit fizik me shtetasin F. H., 36 vjeç, ka dëmtuar disa pajisje të lokalit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: