Lajme

Fatos Nano në gjendje të rëndë shëndetësore, shtrohet në reanimacion në një spital privat

PS Fatos Nano mësohet se ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Sipas BW ish-kryeministri, 70-vjeç,  i vendit është shtruar në një spital privat në kryeqytet.

Ai ndodhet nën kujdesin e mjekëve në reanimacion, por ende nuk dihen shkaqet shëndetësore dhe arsyeja e komplikacioneve.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close