Lajme

Festa e Shna Ndout/Meta uron besimtarët: U bashkohem lutjeve tuaja për një jetë më të begatë

Presidenti Ilir Meta ka uruar të gjithë besimtarët për festën e Shna Ndout. Duke publikuar foto nga Kisha e Laçit, Meta ka uruar besimtarët për një jetë të mbushur me dashuri dhe begati. “Në këtë Natë të Bekuar të Shna Ndout, u bashkohem lutjeve tuaja për një jetë më të begatë, të mbushur plot lumturi e mbarësi për ju e familjet tuaja, dhe uroj përzemërsisht të keni bekimet e Shenjtit”, shprehet Meta.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: