Lajme

Festë në familje: Nusja e kalon me sukses provën në natën e parë të martesës

Një video nga dhoma e gjumit e një çifti të sapomartuar është bërë virale. Në këtë video shihet nusja që “kontrollohet” nga familja nëse ishte “e ndershme” përpara se të martohet, duke e kontrolluar për njolla në shtrat.

Përkundër që jemi në shekullin e 21-të këto gjëra po vazhdojnë të ndodhin. Pas kontrollimeve, shihet se nusja është e tillë edhe familjarët hyn brenda për ta uruar. Për t’u siguruar që kjo gjë nuk është mashtrim, e ëma e vendos çarçafin në fytyrë për ta testuar. Pasi u bind edhe ajo, festa filloi me familjarët që hidhnin para dhe karamele në shtratin e të porsamartuarve. Për të parë videon kliko: KËTU.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: