Lajme

Video_ Emrat\ Fier, 31-vjeçari vret me armë zjarri ish-bashkëshorten

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Zhupan të Fierit, ku një 31-vjeçar ka v rarë me a rmë zjarri ish-bashkëshorten e tij.

NJOFTIMI Rreth orës 22:50, në fshatin Zhupan, shtetasi  Elton Metaj (B), 31 vjeç, në banesën e ish-vjehrrit, ka v rarë me a rmë zjarri ish-bashkëshorten e tij, shtetasen Sabina Bega

Në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e Policisë dhe po punojnë për kapjen e autorit dhe zbardhjen e plotë të ngjarjes. Janë ngritur pika kontrolli në hyrje-dalje të qytetit dhe vijon krehja e zonës për kapjen e 31-vjeçarit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close