Lajme

Fier/ 68-vjeçari i jep fund jetës, dyshohet se u vetëvra me armë gjahu

Një 68-vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u vetëvrarë me armë gjahu. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Apollonia” në Fier, ndërsa ende nuk dihen arsyet.

Policia dhe grupi hetimor po punojnë për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Fier/ Informacion paraprak Rreth orës 14:40, në lagjen “Apollonia”, Fier, dyshohet se është vetëvrarë me armë gjahu në banesën e tij, shtetasi S. M., 68 vjeç. nGrupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close