Lajme

Fier/ Automjeti përplas nënën dhe dy fëmijët, drejtuesi largohet

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Fier. Burime bëjnë me dije se një automjet ka përplasur nënën dhe dy fëmijët e saj, e më pas drejtuesi i mjetit është larguar nga vendngjarja.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë në qendër të qytetit të Fierit. Automjeti mesohet se ka qenë në bulevard, ndërsa  ka përplasur nënën dhe  dhe dy fëmijët, të cilët janë shoqëruar në Spitalin e Fierit. Burime pranë këtij spitali kanë bërë me dije se gjendja e tyre shëndetesore paraqitet e stabilizuar.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: