Lajme

Fier, “Benz”-i përplas këmbësorin, ndërron jetë 52-vjeçari

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Fier, ku një automjet ka përplasur një këmbësor.

Si pasojë e aksidentit ka humbur jetën këmbësori, 52-vjeçari Bilbil Zaimi. Drejtuesi i mjetit tip “Benz” është 36-vjeçari Ervis Koçi.

Njoftimi: Sot, rreth orës 22:00, në fshatin Metaj, Fier, shtetasi E. K., 36 vjeç, banues në Metaj, duke drejtuar automjetin tip “Benz” ka aksidentuar shtetasin B. Z., 52 vjeç, banues në Metaj, i cili ka ndërruar jetë. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close