Lajme

Fier, grabitet biznesi në orët e para të mëngjesit

 Një biznes ka rënë pre e grabitjes gjatë natës në Fier. Burime bëjnë me dije se një sasi parash është marrë në një biznes që tregton mermer në lagjen Sheq i Vogël në Fier.

Nuk dihet ende sasia e parave që kanë arritur të marrin grabitësit, ndërkohë që policia ka shkuar në vendngjarje dhe po merr në pyetje pronarët, në lidhje me dyshimet që kanë për vjedhjen.

Njoftimi i policisë mbi grabitjen: Në orët e para të mëngjesit, në lagjen “Sheq i Vogël” Fier, në biznesin në pronësi të shtetasit A. T., persona të paidentifikuar kanë marë një sasi parash. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorëve. 

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: