Lajme

Fier, Ka ndodhur

Fier. Një p lagosje me t hikë ka ndodhur në lagjen “Konferenca e Pezës”. Policia njofton se ka identifikuar dhe shpallur në kërkim autorin, shtetasin A. R., pasi dyshohet se për motive të dobëta ka goditur me mjet prerës(t hikë) shtetasin K. D., rreth 30 vjeç, i cili ndodhet në spitalin e Fierit nën kujdesin e mjekëve.

Fier/Informacion paraprak G oditi me mjet prerës një shtetas, identifikohet dhe shpallet në kërkim autori. Sot rreth orës 16:00, në lagjen “Konferenca e Pezës”, Fier, shtetasi A. R., dyshohet se për motive të dobëta ka g oditur me mjet prerës (t hikë) shtetasin K. D., rreth 30 vjeç, i cili ndodhet në spitalin e Fierit nën kujdesin e mjekëve. Shërbimet e Policisë kanë shkuar në vendngjarje dhe vijon krehja e zonës për kapjen e autorit. Grupi h etimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon puna për sqarimin dhe zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: