Lajme

Fier, Ka ndodhur

Një p lagosje me t hikë ka ndodhur në Fier, ku një 35-vjeçar ka përfunduar në gjendje të rëndë në s pital. Policia ka arrstuar autorin e dyshuar, shtetasin, Bujar Gurguri, ndërkohë që konflikti thuhet se ka ndodhur për motive të dobëta.

Njoftimi i policisë: Pas njoftimit të marë mbrëmjen e djeshme se në fshatin Baltëz, Fier, është p lagosur me mjet të mprehtë (thikë) shtetasi A. K., 35 vjeç, është ngtitur grupi hetimor dhe pas një pune intensive u bë i mundur identifikimi dhe kapja e autorit të dyshuar, shtetasit B. G., i cili pas një k onflikti për motive të do bëta p lagosi me t hikë 35-vjeçarin dhe u largua nga vendngjarja.

Shtetasi A. K., ndodhet në spitalin e Fierit nën kujdesin e mjekëve. Specialistët për H etimin e K rimeve në Komisariatin e Policisë Fier arrestuan për veprën p enale “P lagosje e r ëndë me d ashje” dhe “Mbajtja pa leje e a rmëve të ftohta” shtetasin B. G., 39 vjeç, banues në Baltëz, Fier.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: