Lajme

Fier, ka ndodhur sot, pamjet e para nga vendi i ngjarjes (Video)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Fierit, ku një 47-vjeçar i ka dhënë fund jetës. Sipas burimeve zyrtare, ngjarja ndodhi rreth orës 15:10, në lagjen “Kongresi i Përmetit”, Fier, ku shtetasi Arjan Asllani, 47 vjeç, banues në Fier, dyshohet se është v etëv rarë me ar më z jarri p istoletë në dyqanin e tij souvenir.

Grupi h etimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje.

Gazetari Ervis Kuçi raportoi për “BalkanWeb” se v iktima nuk ka qenë njeri problematik dhe nuk ka pasur k onflikte. Ai ka qenë vetëm në dyqan në momentin që ka kryer aktin e kstrem.

Ndërkohë në vend ka mbërritur grupi i ekspertëve për të bërë edhe këqyrjen e vendit të ngjarjes. Mësohet se do të merren kamerat e sigurisë për të parë edhe lëvizjet e 47-vjeçarit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: