Lajme

Fier, lokali ndëshkohet nga policia, për organizim të lotarive dhe lojrave të fatit

Fier/ Specialistët për Hetimin e Krimit Ekonomik e Financiar në DVP Fier arrestuan në flagrancë për veprat penale “Fshehja e të ardhurave” dhe “Organizmi i lotarive të palejuara” shtetasin L. L., 52 vjeç, banues në Fier pasi në lokalin në administrim të tij, ushtronte aktivitetin e paligjshëm të lojrave të fatit dhe basteve sportive. U sekuestrua në cilësinë e provës materiale aparati celular.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close