Lajme

Fier, makina del nga rruga, humb jetën 19-vjeçari

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Fier, ku ka humbur jetën një 19-vjeçar. Aksidenti ka ndodhur në Hamil, ku një automjet tip “Volkswagen” ka dalë nga rruga në dhe për pasojë ka ndërruar jetë drejtuesi i mjetit.

Fier Informacion paraprak Sot rreth orës 14:45, në fshatin Hamil, shtetasi K. Th., 19 vjeç, banues në Hamil, Fier, duke drejtuar automjetin tip “Volkswagen” ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka humbur jetën. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të kësaj dalje nga rruga.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: