fbpx
Lajme

Fier, makina plaset me motoçikletën

Një ak sident rrugor është regjistruar rreth orës 10: 50, në autostradën Levan-Tepelenë. Në vendin e quajtur “Bejar” shtetasi L.L., 62 vjeç, banues në Patos, Fier, duke drejtuar automjetin tip “Skanie” është për plasur me motocikletën tip “Honday” me drejtues shtetasin H. Sh.,70 vjeç, banues në Tepelenë.

Si pasojë e përplasjes ka ngelur i dë mtuar shtetasi H. Sh, i cili ndodhet në Spitalin Rajonal Fier nën kujdesin e mjekëve. Shtetasi L.L është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Fier dhe po kryhen veprimet proceduriale. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje. Foto ilustruese.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button