Lajme

Fier, Përfshihet nga flakët një automjet

Fier, Një automjet tip Fiar Punto me targa AA408HH është përfshirë nga flakët në qendër të qytetit. Ndërhyrja e zjarrfikses ka qenë e menjëhershme

Fier Informacion paraprak Sot rreth orës 10:30, në lagjen “15 Tetori, Fier, ka marë flakë në ecje e sipër automjeti tip “Fiat” me drejtues shtetasin G. A., 30 vjeç, banues në Fier.

Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti në mjet. Nuk ka persona të dëmtuar. Grupi h etimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: