Lajme

Fier, preu dru në pyllin e Semanit, procedohet 38 vjeçari

Në vijim të punës për parandalimin dhe goditjen e k rimeve mjedisore, specialistët për Hetimin e K rimeve në Komisariatin e Policisë Fier proceduan penalisht shtetasin Xh. B., 38 vjeç, banues në fshatin Hoxharë, Fier, pasi u kap nga shërbimet e Policisë duke transportuar me mjetin e tij lëndë drusore të prerë në mënyrë të paligjshme në pyllin e Semanit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: