Lajme

EMRI-VIDEO\ Fier, Të shtëna me armë zjarri, plagoset një person

Të s htëna me armë janë dëgjuar mbrëmjen e sotme në qytetin e Fieri. Sipas informacioneve paraprake raportohet se  ka mbetur i p lagosur Agim Backa 50-vjeç i cili është në gjendje të rëndë  . Mësohet se janë shtënë mbi 15 fishekë, ndërsa ngjarja ka ndodhur në një lokal të zonës. Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur një ambulancë dhe policia që po zbardh dinamikën e ngjarjes. Akoma nuk dihen se cilat janë shkaqet e të shtënave.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close