Lajme

Fier, Shpërthen bombola e gazit, 49-vjeçarja merr djegie në trup

Një 49-vjeçare ka përfunduar në spital, pasi ka marrë djegie në trup, si pasojë e shpërthimit të bombolës së gazit, që e përdorte për gatim.

Materialet i kaluan Prokurorise, per veprime te metejshme procedurale.

Njoftimi i policisë, Mëngjesin e sotëm, ka shkuar për mjekim në spitalin e Fierit dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve, shtetasja E. T., 49 vjeçe, banuese në Frashër, Fier, e cila ka marrë djegie në trup, në banesën e saj, si pasojë e shpërthimit të bombolës së gazit, që e përdorte për gatim. Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close