Lajme

Fierakut i gjejnë me vete doza heroine

Një 59 vjeçar është arrestuar nga policia e Fierit pasi gjatë kontrollit të ushtruar ndaj tij u gjetën disa doza heroine.

“Specialistët e Seksionit për Hetimin e Narkotikëve të DVP Fier arrestuan në flagrancë shtetasin K. G., 59 vjeç, banues në Fier, pasi gjatë kontrollit fizik të ushtruar ndaj tij, shërbimet e Policisë gjetën dhe sekuestruan doza me lëndë të dyshuar narkotike heroinë,” njoftoi policia.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close