Lajme

Fifi harron Granitin,“tërbohet” ndaj DJ GAZ, e kafshon në qafë dhe nuk ndalon së puthuri

Fifi është një nga banoret më të diskutuara brenda në shtëpinë e “Vëllait të Madh”. Pas “dashurisë së madhe” që kishte ndaj Granitit, Fifi me largimin e këtij të fundit nga shtëpia ka hedhur “grepat” diku tjetër.

Si duket kësaj here rradhën e ka DJ GAZ, pasi nga videoja e fundit vemë re se këngëtarja nuk “përmbahet” aspak dhe e mbulon në puthje dhe kafshime DJ. A ka diçka mes tyre, apo mos vallë dhe ai e sheh si Graniti këngëtaren “thjesht si motër” mbetet për tu parë në vazhdim.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: