Lajme

“Fjalimi i parë”/ Saimir Tahiri nxjerr videon e rrallë, ja kush e shoqëron këto ditë

Publikimet e tij në rrjetet sociale, janë të rralla. Por kohët e fundit, ish ministri Saimir Tahiri nuk ka ng urruar të ndajë me ndjekësit momentet e tij me fëmijët. Së fundmi, në Facebook, Tahiri ka publikuar një video ku shihet me djalin e madh Drinin dhe të voglin, Golikun.

Ky është një moment ku i vogli i shtëpisë, imiton, në përpjekje për të mësuar të flasë. Drini dhe Tahiri, nxjerrin gjuhën dhe duket se kjo e bën të argëtohet Golikun, i cili i imiton dhe shihet duke buzëqeshur. “Fjalimi i parë jo keq”, shkruan Tahiri, shoqëruar me disa emoji duke qeshur me lot.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: