Lajme

“Flakë në det”/ Zbardhen emrat e 6 të arrestuarve në Kurbin, mes tyre dy ukrainas dhe një vlonjat

Zbardhen emrat e 6 personave të arrestuar në kuadër të megaoperacionit koduar “Flakë në det”, ku mori pjesë Guardia di Finanza, DEA amerikane dhe policia shqiptare, të cilët goditën një grup kriminal në Kurbin të trafikut të drogës.

Personat e arrestuar:

  1. Arlind Ismailukaj, 47 vjeç, banues në Tiranë;
  2. Armando Mema, 37 vjeç, banues në Tiranë;
  3. Nerim Çela, 40 vjeç, banues në Fushë Kuqe, Laç;
  4. Besnik Brokeri, 51 vjeç, banues në Vlorë;
  5. Kyrylo Ponomarenko, 39 vjeç, banues në Ukrainë;
  6. Kostiantyn Biellon, 44 vjeç, banues në Ukrainë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close