Lajme

Flakët përfshijnë një banesë dykatëshe në Fier

Flakët kanë përfshirë një banesë dykatëshe në lagjen 29 nëntori në qytetin e Fierit. Për fat të mirë nuk raportohet për persona të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Paraprakisht dyshohet se shkak i zjarrit mund të kenë qenë punimet për izolim në tarracën e shtëpisë, pasi mësohet se familja ishte duke bërë rikonstruksion. Policia dhe zjarrfikëset shkuan në vendin e ngjarjes për të bërë të munduar shuarjen e flakëve.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close