Lajme

Flakët përfshijnë varrezat në Zvërnec, deri pranë banesave. Banorët e kaluan natën jashtë

Një zjarri i madh ka rënë gjatë natës në Zvërnec të Vlorës. Sipas informacioneve të para bëhet e ditur se zjarri ka përfshirë varrezat deri pranë shtëpive. Mësohet se banorët janë evakuuar nga banesat e tyre dhe kanë kaluar natën jashtë. Gjate natës në vendin e ngjarjes ka qene policia, zjarrfikësja dhe ambulanca. Nuk dihen ende rrethanat si ka rënë zjarri.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close