Lajme

Flet babai i vajzës së humbur prej 3 ditësh në Vlorë

14 vjeçarja Ergita Liço është shpallur e humbur nga familja e saj 3 ditë më parë ku rreth orës 23:30 të natës kanë humbur kontaktet me të. Sipas të atit Miklovan Liço, djali i tij i kishte kërkuar të shkonte në shtëpi,teksa kur mbërritën prindërit në banesë ajo nuk qe aty. Denoncimi është bërë në komisariatin e Vlorës dhe atë të Lushnjes teksa policia ka vijuar kërkimet. Nga kamerat e sigurisë ajo është parë në një hotel në Lushnje, e tani dyshohet të jetë në kryeqytet.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: