Lajme

Flet vajza 12-vjeçare e shqiptares: Mami qêlloi babin

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë që u shënua në Greqi në Chalandri, ku një shqiptare që lloi me ar më disa herë ish partnerin e saj grek, me të cilin kishte dhe një vajzë 12-vjeçe.

Klaudia Celo kishte shkuar pranë shtëpisë së ish burrit dhe kur ai kishte dalë nga makina e ka qëlluar 4 herë më ar më në bark, në sy të vajzës së vogël.

Në lidhje me ngjarjen shqiptarja tha se ishte ish partneri grek që kishte nxjerrë ar mën dhe pretendonte se kjo ia mori nga duart dhe e qëlloi. Dëshmi që është hedhur poshtë nga vajza 12-vjeçare, e cila tha se mami kishte nxjerrë ar mën dhe kishte qëllua mbi babin e saj, mjek okulist.

Për mediat greke sot foli edhe bashkëshortja e mjekut. Bashkëshortja e mjekut 68-vjeçar foli për ngac mime të vazhdueshme nga 49-vjeçarja, edhe pse familja kishte marrë masa paraprake ndaj saj. Mjeku është në spital në gjendje të rëndë shëndetësore. Mjeku okulist në një operacion 8 orë i janë hequr 4 pl umba.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: