fbpx
Lajme

Florjan Binajt i ndodh e papritura në transmetim ‘live’ në Top Channel

Aktorit Florjan Binaj i ka ndodhur mbrëmjen e djeshme një incident në emisionin ‘ Shiko kush Luan’. Gjatë lojës së quajtur ‘Gongu’, Burbuqja, personazh që luhet nga Rezart Veleshnja, sfidoi aktorin Florjan Binaj që të hidhet pupthi me anë të topave të palestrës për të kapur shaminë.

Flori e pranoi sfidën, por mesa duket ai nuk e kishte llogaritur që do të kthehej historia pas. Në momentin që po ekzekutonte këtë lojë, Binajt iu grisën sërish edhe këtë vit pantallonat duke shkaktuar kështu shumë të qeshura nga të ftuarit dhe publiku i pranishëm.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button