Lajme

FNSH aksion në Vlorë, shoqërohen disa persona me rrezikshmëri të lartë

Policia e Vlorës, Forcat Operacionale, FNSH dhe Shqiponjat kanë zhvilluar një aksion në qytetin e Vlorës sa i përket personave me rrrzikshmëri të lartë kriminale në qytet.

Aksioni është zhvilluar gjatë mbrëmjes së të mërkurës deri në orët e para të mëngjesit të së enjtes edhe në disa banesa në qytet.

Gjatë aksionit disa persona janë shoqëruar, ndërsa në vijim do të ketë arrestime dhe persona të shpallur në kërkim.

Në orët në vijim pritet komunikimi zyrtar i Drejtorisë Vendore të Policisë Vlorë, mbi rezulatet e aksionit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close