Lajme

FNSH “nuk i ndahet” Elbasanit, kontrolle për kapjen e Talo Çelës dhe personazhe të njohura të krimit

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë kanë “zbarkuar” mbrëmjen e sotme në Elbasan, ku kanë zhvilluar një aksion me qëllim kapjen e personave me precedentë.

Policia dhe FNSH kanë bërë kontrolle të imtësishme në vendet ku mendohet se janë fshehur persona që kryejnë aktivitete kriminale.

Një prej personave të shumëkërkuar që dyshohet se fshihet atje është Talo Çela.

Deri tani nuk ka një informacion zyrtar nga policia, në orët në vijim priten detaje në lidhje me këtë aksion të policisë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close