Lajme

“Foltorja” ndalet nesër në Korçë, Berisha: Për një parti më të fortë dhe më të bashkuar

Ditën e nesërme, 15 tetor “Foltorja për PD-në” do të ndalet në Korçë. Lajmi është bërë i ditur nga ish-kryeministri Sali Berisha, i cili njofton se takimi do të zhvillohet në kinema Millenium në Korçë, ora 18:00.

Zoti Berisha ka ftuar demokratët të marrin pjesë, pasi sipas tije vetëm, të bashkuar mund të fitojnë. Një javë  më parë, më 8 tetor, “Foltorja” u ndal në Elbasan.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: