Lajme

Foto/Aksident i frikshëm në Vlorë,kthehet përmbys makina,fatmirtësisht pa pasoja të rënda

Mjeti tip Volsfagen, AA 896 NL,përplaset me bordurën në rrugën transballkanike,duke u kthyer përmbys ,ndërsa në brendësi të mjetit ndodheshin dy persona.

Këta të fundit kanë shpëtuar fatmirësisht,ndërsa vetëm një prej personave,pasagjeri në automjet ka marr dëmtime të lehta,duke u dërguar drejt spitalit rajonal të qytetit të Vlorës për ndihmë mjekësore.

Për shkak të përplasjes,automjeti ka marr përpara edhe një biçikletë,ndërsa fatmirësisht në vend,kur ndodhi aksidenti nuk kishte persona të tjerë në afërsi.

Në vendngjarje edhe forca të shumta policie,ndërsa kanë nisur hetimet për ngjarjen dhe shkaqet e aksidentit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close