Lajme

FOTO / Aksident me vdekje në Yzberisht

Një aksident i rëndë është regjistruar vetëm pak minuta më parë në Yzberisht. Mësohet se si pasojë e përplasjes së një automjeti dhe një motori, një person ka mbetur i v dekur. Burime për JOQ ALBANIA bëjnë me dije se ai është motoristi. Ndërkohë, policia ka mbërritur në vendngjarje. Ende nuk është bërë i ditur identiteti i personit që ka ndërruar jetë. Vijon…

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: