Lajme

Foto\ Aksident në aksin Lezhë-Shkodër, një i plagosur

Një aksident me pasojë një të plagosur ka ndodhur pak minuta më parë në aksin rrugor Lezhë-Shkodër. I plagosuri është dërguar për ndihmë mjekësore në spital, ndërsa ende nuk dihet gjendja e tij shëndetësore.

Policia mbërriti në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close