Lajme

FOTO/ Aksident në Korçë, ambulanca përplaset me makinën, përmbyset në rrugë

Një aksident ka ndodhur këtë të enjte parë në qytetin e Korçës. Sipas informacioneve nga policia mësohet se në këtë aksident janë përfshirë një ambulancë dhe një mjet tjetër e për pasojë ambulanca është përmbysur në rrugë.

Fatmirësisht nuk ka persona të lënduar, por vetëm dëme materiale. Aksidenti ka ndodhur në unazë të qytetit në rrethrrotullimin e varrezave.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close