Lajme

FOTO/ Aksident në qendër të Shkodrës, përplasen tre automjete, ka të plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash në qytetin e Shkodrës, ku tre automjete u përplasën mes tyre në lagjen ‘Xhabije’.

Si pasojë e përplasjes u plagosën dy persona. Ndërsa mjetet pësuan dëme materiale.

Në vendin e ngjarjes shkoi policia e cila normalizoi trafikun dhe administroi provat për të përcaktuar shkaqet e aksidentit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close