Lajme

FOTO/ Aksident tek Kopshti Botanik, Makina del nga rruga

Një aksident është regjistruar ditën e sotme, pranë Kopshtit Botanik. Makina ka dalë nga rruga dhe për pasojë është përplasur me ndarëset. Në vendngjarje kanë mbërritur policia për të zbardhur pasojat e aksidentit. Ndërkohë nuk raportohet për të lënduar.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: