Lajme

FOTO\ Aksidentohet familja shqiptare në Greqi, shuhen burri, gruaja dhe vajza, ka shpëtuar djali 17 vjeçar

Një familje shqiptare është përfshire në një aksident t ragjik në Greqi. Mediat greke shkruajnë se 3 nga familjarët kanë v dekur në vend, ndërsa ka shpëtuar, djali i tyre 17 vjeçar V iktimat janë burrë e grua, 46 dhe 43 vjeç si edhe vajza e tyre 22 vjeçe. Identiteti i tyre nuk behet akoma i ditur

Media greke Lamiareport.gr shkruan se makina tip “BMW” me të cilën është përplasur me një tanker karburanti duke u kthyer në një grusht hekurishtesh. Djali 17 vjecar eshte transportuar menjehere ne spitalin e Lamias ku ndodhet jashte rrezikut per jeten.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: